Pearson English Exams
Egzaminy dla każdego!

Znajomość języka angielskiego potwierdzona międzynarodowym certyfikatem otwiera drzwi do zagranicznych uczelni, a coraz częściej jest niezbędna także w karierze zawodowej. Zdanie egzaminu na określonym poziomie jest również kluczowym elementem motywującym uczniów i studentów do dalszej nauki.

Egzaminy Pearsona, uznawane przez tysiące instytucji w Polsce i na całym świecie, są dopasowane do indywidualnych potrzeb uczniów, uniwersytetów oraz pracodawców, dostarczając wiarygodnych informacji na temat poziomu znajomości języka.

 


 

PTE Young Learners to egzamin dla dzieci (6-13 lat) na 4 poziomach zaawansowania, przeprowadzany za pomocą zabawy i wykorzystujący autentyczne scenariusze z życia codziennego.

 

więcej

 


PTE General to egzamin z języka angielskiego ogólnego dla młodzieży i dorosłych, oparty na autentycznych sytuacjach i dostępny na 6 poziomach zaawansowania.

 

 

więcej

LCCI to jedne z najczęściej uznawanych egzaminów ze znajomości angielskiego w biznesie; dostępne na kilku poziomach zaawansowania i w różnych, także specjalistycznych, dziedzinach.

 

więcej

 

Versant Placement Test to w pełni automatyczny test pozwalający szkołom, uczelniom oraz pracodawcom na obiektywną i natychmiastową ocenę  poziomu znajomości angielskiego.

 

 

więcej

Kontakt

Skontaktuj się z naszym konsultantem

Dorota Bruszewska,
Exams Portfolio Manager
T: 661 361 073,
E-mail: dorota.bruszewska@pearson.com

lub skorzystaj z formularza obok.

* Pola wymagane